Opis inwestycji

Campus Domasławice to idealne miejsce na aktywny wypoczynek; to największy i najładniejszy camping na Dolnym Śląsku. W 2015 roku uzyskaliśmy III miejsce w konkursie Mister Camping PFCC. Jesteśmy obiektem skategoryzowanym i posiadamy najwyższą ocenę z możliwych – ****. Nasz ośrodek znajduje się w odległości zaledwie 50 km od Wrocławia, a na powierzchni prawie 11 ha oddajemy naszym Gościom wszystko to, czego pragną i potrzebują, by zrelaksować się i odpocząć od miejskiego zgiełku.

 • Ośrodek położony jest na skraju 10 000 ha Lasów Państwowych, które śmiało można nazwać płucami naszego regionu. Czyste powietrze i kontakt z naturą to jedne z wielu atutów tego miejsca. Propagujemy aktywny wypoczynek w kontakcie z przyrodą. Ten wspólny cel realizujemy ze Stowarzyszeniem Dla Partnerstwa Doliny Baryczy.

 • W odległości zaledwie 20 minut drogi od naszego ośrodka, w Krośnicach znajduje się nowoczesny kryty basen z regulowanym podłożem w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo w Twardogórze, zaledwie 7 km od ośrodka, znajduje się otwarty, nowo wyremontowany basen i lodowisko. Współpraca ta dopełnia naszą ofertę sportowo – rekreacyjną.

 • Oferta naszego ośrodka skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi, które pragną spędzić czas na łonie natury. Stale współpracujemy z firmami, które organizują wyjazdy szkoleniowe lub integracyjne dla swoich pracowników.

 • Nasze motto to „baw się, ucz się, rozwijaj się”. By sprostać wyzwaniu na aktywny wypoczynek do dyspozycji naszych Gości oddajemy między innymi:
 1.  park linowy;
 2. kompleks oświetlonych boisk sportowych;
 3. kort tenisowy;
 4. mini quady;
 5. plac zabaw;
 6. trasy biegowe i ścieżki rowerowe;
 7. wielofunkcyjny namiot o powierzchni 300 m2.

 • W Campusie znajduje się punkt informacji turystycznej obszaru Doliny Baryczy.
 • Posiadamy bazę noclegową na 100 osób w całorocznych komfortowo wyposażonych apartamentach Alberto i domkach holenderskich. Dodatkowo dysponujemy polem namiotowym oraz polem campingowym.

 • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów honorujemy ulgi dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Od tego sezonu wprowadziliśmy możliwość płatności kartą w restauracji i na recepcji. Niedawno też swoje podwoje otworzyła Resturacja Camperia serwująca swojskie dania kuchni polskiej oraz potrawy kuchni zachodnioeuropejskiej.
Nasza historia