triangle Oferta dla przedszkoli i szkół

zorganizuj czas razem z nami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oferta warsztatów dla Przedszkoli i Szkół na rok 2019/2020:

Warsztaty sezonowe:

Święto ziemniaka – zapraszamy na wspólne pieczenie ziemniaków w ognisku, połączone z ziemniaczanymi zabawami plastycznymi. Przed tym czekają nas wspólne wykopki! Każde dziecko zabierze do domu tyle ziemniaków ile zdoła samo unieść (30zł/osoba*).

Mikołajki – warsztaty tworzenia stroików lub oryginalnych bombek (do wyboru) zakończone spotkaniem z prawdziwym Mikołajem, jego Elfami oraz rozdaniem prezentów (32zł/grupa).

Warsztaty wielkanocne – przypomnienie oraz omówienie podstawowych obrzędów wielkanocnych. Nauka dekoracji stołu. Wykonanie stroika na własny stół (cena 35zł/grupa).

 

Warsztaty kulinarne:

Warsztaty „Słodycze inaczej” – wspólnie przygotujemy słodkości, desery, które wykonuje się w prosty i szybki sposób. Podczas warsztatów korzystamy z naszych lokalnych produktów z Doliny Baryczy. Rozszyfrujemy etykiety ulubionych przysmaków Dzieci. Rozmawiamy o tym i uświadamiamy, co znajduje się w tych produktach. Zachęcamy do samodzielnego przygotowywania słodyczy w domu, z wykorzystaniem interesujących produktów. Podczas warsztatów zajadamy się przygotowanymi smakołykami (cena 35 zl/osoba**).

 

Zajęcia praktyczno-techniczne:

Warsztaty Minecraft – działamy w oparciu o grę Minecraft – krótka zabawa w terenie + budowa elementów ze świata Minecraft (32zł/osoba*).

String Art przygoda z gwoździem i z młotkiem – Ryba z Doliny Baryczy. Można skorzystać z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl (32zł/osoba*).

Warsztaty pełna destrukcja – podczas zajęć Dzieci zaglądają różnym urządzeniom do ich wnętrza. Wspólnie rozkręcamy komputery, pralki i inne sprzęty. Wymagana wcześniejsza rezerwacja – min. 3 tygodnie (32zł/osoba*).

Wełniane świeczniki – oryginalne ozdoby wykonane według własnego pomysłu (25 zł/osoba).

Warsztaty zagadkowo – doświadczalne – Kolorowe eksperymenty. Bawimy się chemią oraz fizyką (32zł/osoba*).

Warsztaty integracyjne – warsztaty prowadzone przez specjalistyczną kadrę: pedagogów i psychologa. Zajęcia nastawione są na poprawę relacji w grupie, wdrożenie podstaw savoir-vivre (35 zł/osoba*).

Podchody – zabawa w terenie. (25 zł/osoba, 20 zł/grupa)

Warsztaty savoir-vivre. Wspólne tworzenie kodeksu dobrych manier. – Odgrywanie scenek teatralnych, praca w grupach. Zajęcia mają na celu uświadomienie Dzieciom i Młodzieży jak ważna i wartościowa jest znajomość podstaw savoir-vivre (cena 32 zł/osoba*).

Warsztaty Glass Garden/Glass Forest – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Podczas zajęć uczestnicy dowiadują się o sekretnym życiu roślin. Kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego ogródka, który będzie ozdobą własnego pokoju (cena 32 zł /osoba*).

Warsztaty Leśne Skarby. Podczas zajęć przeniesiemy się do pięknego lasu, lasu należącego do Dzieci. Przyniesiemy z niego skarby i wykonamy oryginalne przedmioty użytkowe oraz ozdobne (cena 32/osoba*).

Warsztaty Zero Waste – podczas zajęć Dzieci dowiedzą się co oznacza ten zwrot i w jaki sposób wprowadzić go w życie. Pokażemy proste sposoby na wykonanie mydełka, zapachu do pomieszczenia czy płynu do płukania naszego prania. Dzieci zabierają swoje produkty do domu. Prosimy o przywiezienie ze sobą 2 słoiczków max. 250 ml. (cena 32/osoba*).

Team Building dla Dzieci oraz Młodzieży. Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Podczas tych warsztatów idealnie wyłoni nam się np. lider klasowy (Cena 32zl /osoba*).

Warsztaty survival. Podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, pracują z mapą, kompasem. Przygotujemy zupę na ogniu z naszych lokalnych produktów z Doliny Baryczy (Cena 32 zł /osoba *).

 

Czas trwania warsztatów około 2,5 – 3 godzin.

Po warsztatach proponujemy Dzieciom korzystanie ze wszystkich atrakcji Campusu (park linowy, trampoliny, boiska, kort do tenisa, mini zoo, quady – dodatkowo płatne, plac zabaw) (cena 15zł/osoba/dzień).

*Przy grupie powyżej 40 osób: warsztaty 25zł/osoba; atrakcje Campusu 10zł/osoba. **Warsztaty „Słodycze inaczej” – cena za osobę nie ulega zmianie przy grupie powyżej 40 osób.

Kontakt:

P. Ola 784 810 499 

Skontaktuj się z nami
*
*
*
*

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij