triangle Oferta dla przedszkoli i szkół

zorganizuj czas razem z nami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oferta warsztatów na rok 2019:

1. Warsztaty savoir-vivre – wspólne tworzenie kodeksu dobrych manier. Odgrywanie scenek teatralnych, praca w grupach. Zajęcia mają na celu uświadomienie Dzieciom i Młodzieży jak ważna i wartościowa jest znajomość podstaw savoir – vivre. Cena 32 zł/osoba.

2. Integracja zespołu klasowego – podczas zajęć wykonujemy ćwiczenia ułatwiające radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, które mają miejsce w zespole klasowym. Zajęcia odbywają się w Warsztatowni oraz w terenie. Zajęcia prowadzone są przez psychologa oraz pedagoga. Cena 32 zł/ osoba.

3. Team Building dla Dzieci oraz Młodzieży. Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Podczas tych warsztatów idealnie wyłoni nam się np. lider klasowy. Cena 32 zł /osoba.

4. Warsztaty przyrodnicze „Inaczej o roślinach” – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Podczas zajęć uczestnicy zdobywają informacje o uroczej Dolinie Baryczy, rozmawiamy o sekretnym życiu roślin. Kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego ogródka w szkle (glass garden), który będzie ozdobą własnego pokoju. Cena 32 zł /osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

5. Warsztaty survival – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, pracują z mapą oraz kompasem. Dzieci wykonują zadania o tematyce survivalowej. Przygotujemy również pyszne danie na ogniu z naszych lokalnych produktów z Doliny Baryczy. Cena 32 zł/osoba

6. Warsztaty „Słodycze inaczej” – wspólnie przygotujemy słodkości, desery, które wykonuje się w prosty oraz szybki sposób. Podczas lub warsztatów korzystamy z naszych lokalnych produktów z Doliny Baryczy. Rozszyfrujemy etykiety ulubionych przysmaków Dzieci. Rozmawiamy o tym i uświadamiamy Dzieciom co znajduje się w tych produktach. Zachęcamy do samodzielnego przygotowywania słodyczy w domu z wykorzystaniem interesujących produktów. Podczas warsztatów zajadamy się przygotowanymi smakołykami. Cena 35 zł/osoba. Istnieje możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

7. Kamienny obraz – oryginalna kompozycja wykonana przy pomocy kamieni, drewna, gipsu i innych rekwizytów. Zajęcia odbywają się w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Dzieci zabierają ze sobą wykonaną pracę do domu. Cena 32 zł/osoba.

8. String Art I – przygoda z gwoździem i z młotkiem – Ryba z Doliny Baryczy. Oryginalny obraz jest pamiątką pobytu u nas. Cena 32 zł/osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

9. String Art II – przygoda z gwoździem i z młotkiem – wykonanie w tej technice dowolnego obrazka, który ustalamy przy wyborze tej oferty. Cena 32 zł/ osoba.

10. Uszyję! Warsztaty – podczas zajęć nauczymy się przyszywać guziki, robić pętelki, szyć . Każdy z uczestników wykona własną, oryginalną ozdobę – biżuterię czy brelok. Cena 32zł/osoba.

11. Wełniane świeczniki – oryginalne ozdoby wykonane według własnego pomysłu. Każda z nich będzie piękną dekoracją domową. Cena 32 zł/osoba.

12. Drewniana rybka – podczas zajęć Dzieci dowiadują ciekawych informacji o Dolinie Baryczy, a to wszystko dzieje się podczas gry terenowej. Druga część warsztatów to dekoracja własnej drewnianej ryby z Doliny Baryczy. Cena 32 zł/osoba.

13. Eko- karmniki – warsztaty podzielone są na dwie części. Pierwsza – podczas spaceru do naszego lasu Uczestnicy dowiedzą się jakie ptaki zamieszkują naszą okolicę. Druga część – stworzenie eko – karmnika, które Dzieci zabiorą do domu. Cena 32 zł/ osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

14. Domki dla owadów – warsztaty podzielone są na dwie części. Pierwsza – podczas spaceru do naszego lasu Uczestnicy dowiedzą się jakie owady zamieszkują naszą okolicę. Druga część – stworzenie domków dla owadów, które Dzieci zabiorą do domu. Cena 32 zł/osoba.Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

15. Warsztaty pełna destrukcja 🙂 – podczas zajęć Dzieci zaglądają różnym urządzeniom do ich wnętrza. Wspólnie rozkręcamy komputery, pralki i inne sprzęty. Każdy tworzy swoją pracę z elementów pozyskanych z rozkręconych urządzeń. Podczas zajęć Dzieci dowiadują się o alternatywnym wykorzystaniu elektrośmieci. Wymagana wcześniejsza rezerwacja – min. 3 tygodnie. Cena 32 zł/osoba.Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

16. Warsztaty zagadkowo – doświadczalne. Kolorowe eksperymenty to zajęcia, podczas których wykorzystujemy zjawiska chemiczne oraz fizyczne. Jest kolorowo i wybuchowo. Na koniec zajęć robimy slime’a, którego każdy bierze do domu. Cena 32 zł/osoba.

17. Warsztaty Minecraft – działamy w oparciu o grę Minecraft – zabawa w terenie z wykorzystaniem mapy + budowa postaci ze świata Minecraft. Cena 32 zł/osoba.

18. Eko-zabawki – warsztaty, podczas których Dzieci tworzą zabawki z materiałów wtórnych. Podczas zajęć rozmawiamy o ekologii, przyrodzie i o tym jak dbać o naszą planetę. Wszystkie zabawki Dzieci zabierają ze sobą do domu. Działanie przed zajęciami: Dzieci przywożą ze sobą pustą butelkę plastikową- 1,5 l oraz 4 tutki po papierze toaletowym lub 2 po ręczniku kuchennym. Cena 32 zł/osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl

18. Gra terenowa podchody – pełna zagadek i niespodzianek wyprawa po naszej okolicy. Dobra zabawa gwarantowana. Cena 32 zł/osoba.

19. Wycieczka rowerowa do gospodarstwa rolnego Pani Marii, w którym poznajemy zwierzęta zamieszkujące podwórko. Doimy krowy i smakujemy dary natury. Na trasie przystanek w sklepie spożywczym, spacer po ścieżce edukacyjnej w Cieszynie. Trasa około 14 km w dwie strony, czas trwania wycieczki około 5 godzin. W cenie wypożyczenie rowerów, kasków oraz koszulek odblaskowych. Cena 40zł /osoba.

Warsztaty sezonowe:

20. Sadzimy! Ziemniaki oraz buraki na campusowym polu. Warsztaty sadzenia warzyw trwają przez cały kwiecień. Druga część warsztatów to tworzenie własnej szklarni, którą każde Dziecko pielęgnuje w domu.Cena 32 zł/osoba.

21. Wykopki! Święto ziemniaka I (wrzesień i październik) – Dzieci wykopują warzywa z campusowego pola. Każdy zabiera do domu tyle warzyw ile jest w stanie samodzielnie unieść :). W dalszej części wspólne pieczenie ziemniaków w ognisku oraz wesołe zabawy ziemniaczane. Cena 32 zł/osoba.

22. Święto ziemniaka II –warsztaty plastyczno-techniczne z ziemniakiem w roli głównej, wspólne pieczenie ziemniaków w ognisku połączone z wesołymi zabawami ziemniaczanymi. Cena 32 zł/osoba.

23. Mikołajki – warsztaty tworzenia stroików, oryginalnych ozdób do wyboru. Dla grup młodszych – zakończone spotkaniem z prawdziwym Mikołajem, jego Elfami oraz rozdaniem prezentów, karmieniem kozo – reniferów. Dla starszych Uczestników w drugiej części zajęć prowadzimy warsztaty integrujące zespół klasowy. Cena 32 zł/osoba.

24. Warsztaty wielkanocne – przypomnienie oraz omówienie podstawowych obrzędów wielkanocnych. Nauka dekoracji stołu. Wykonanie stroika wielkanocnego. Cena 32 zł/osoba.

25. Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadziusia – warsztaty, podczas których wykonamy piękne prezenty dla najbliższych. Techniki oraz warsztaty do wyboru: String Art., Glass garden, kamienny obraz, wełniane świeczniki. Każdy z Uczestników wykona również kartkę okolicznościową. Cena 32 zł/osoba.

Zachęcamy do spędzenia w Campusie całego dnia. Oprócz warsztatów, Dzieci mogą skorzystać z naszego parku linowego, profesjonalnych boisk (20zł/osoba za cały dzień), quadów (10 zł za 2 okrążenia). Można zamówić posiłek w naszej restauracji (cena od 10 zł za osobę) lub zorganizować sobie ognisko i piknik (100zł od grupy, własny prowiant).

Z doświadczenia wiemy, że czas pobytu Państwa w naszym ośrodku jest często ograniczony, dlatego oferujemy skorzystanie po warsztatach z parku linowego w cenie 10 zł za osobę, czas zabawy – 1,5 godziny.

Skontaktuj się z nami
*
*
*
*

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij