triangle Oferta dla firm

integracja pełną parą

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Warsztaty praktyczno-techniczne:

Las w szkle – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Wyruszamy na spacer do pobliskiego lasu, zbieramy rośliny, a kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego wycinka lasu w szkle, który będzie ozdobą oraz pamiątką spotkania. Cena 45/osoba. Czas trwania: około 2 godziny.

Obraz z mchu i nie tylko – oryginalna kompozycja wykonana przy pomocy specjalnego mchu, kamieni, drewna oraz z tego co jeszcze z lasu przyniesiemy. Zajęcia odbywają się w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Dzieci zabierają ze sobą wykonaną pracę do domu. Cena 60 zł/osoba. Czas trwania około 2,5 godziny.

Zajęcia w terenie:

Zajęcia z elementami Team Building 

Team Building I – zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Wykorzystujemy podczas tych zajęć specjalne rekwizyty oraz techniki, które sprawiają, że te zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród naszych Gości. Cena 45 zł /osoba. Czas trwania: około 2 godziny.

Team Building II – zajęcia   mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Ta wersja zajęć jest bardziej odważna i wykorzystująca sprawność Uczestników. Warsztaty podczas których istnieje zagrożenie w postaci wybrudzenia i zmoczenia odzieży. Cena 50 zł /osoba. Czas trwania: około 2 godzin.

Warsztaty survivalowe – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, sprawdzają jak można w trudnych warunkach przefiltrować wodę, budują szałasy. Cena 45 zł /osoba. Czas trwania około 3,5 godziny.

Survival na maxa – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, sprawdzają jak można w trudnych warunkach przefiltrować wodę, wykonują zadania o tematyce survivalowej. Będą budować w lesie szałasy i spędzą w nich noc Rozpalimy ognisko na którym Uczestnicy przygotują kolację- własny prowiant. Gwarantujemy całonocną opiekę. Cena 120 zł/ osoba. Rano można skorzystać z oferty śniadaniowej naszej restauracji- 20 zł/ osoba.

Podchody 

gra odbywająca się poza terenem Campusu. Podział zespołu na dwie drużyny. Jedna Podchody – gra odbywająca się poza terenem Campusu. Podział zespołu na dwie drużyny. Jedna drużyna chowa zadania-przygotowane przez nas lub opracowuje własne, druga drużyna szuka oraz realizuje zadania. Dobra zabawa gwarantowana.
Cena 35zł/osoba. Czas trwania około 2,5 godziny.

Pasta i basta

warsztaty podczas których przygotujemy zdrowe i smaczne pasty do pieczywa. Powstaną pasty: zielona, żółta, pomarańczowa, ale i brązowa Wszystkie pasty będziemy zajadać podczas zajęć. Uczestnicy dowiedzą się dlaczego warto jeść posiłki przygotowane samodzielnie oraz jak ważne stanowią one element codziennej diety. Podczas warsztatów korzystamy z lokalnych produktów z Doliny Baryczy. Cena 50 zł/osoba. Czas trwania około 2,5 godziny. 

„Swojska wałówka”

 na Państwa życzenie przygotujemy dary z Doliny Baryczy, na przykład : pieczywo, ciasto, kwaśne mleko, soki, konfitury, miód, kiszonki, wędlinę, kiełbasę na ognisko. Cena uzależniona jest od ilości zamówionych produktów. Cena około 35zł/osoba.

 

Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania noclegu w domkach czy namiocie wojskowym. Obsłużymy Państwa w naszej restauracji Niezły Ferment. Oferujemy posiłki z karty lub na indywidualne zamówienie. W ofercie znajduje się także przygotowanie potraw na grillu. W ofercie posiadamy również możliwość spędzenia czasu przy ognisku (150 zł przygotowanie drewna, rozpalenie, kijki).

Turniej Tenisa Stołowego

(10 zł/h; 20 zł/h z automatem)

Paintball

(100 kulek – 50zł/os; 300 kulek -70zł; 500 kulek – 100zł)

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij