triangle Inwestor Strategiczny

Inwestycja w przyszłość

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ZAINWESTUJ SWOJE PIENIĄDZE.

Zostań inwestorem strategicznym rozbudowy obiektu Campus Domasławice.

Obecnie poszukujemy inwestora strategicznego do dalszej rozbudowy obiektu, opcjonalnie pod kątem stworzenia Akademii Futbolu.

Obiekt położony jest 50 km na północny wschód od Wrocławia i aglomeracji wrocławskiej , na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy, naszym dużym atutem są okalające lasy – 10 tys hektarów!

Campus, którego dotychczasowy koszt inwestycji wynosi około 8 mln złotych funkcjonuje od kilku lat, stale rozwijając swój potencjał oraz budując nową markę w branży usług – sport, turystyka, wypoczynek. Zagospodarowany, ogrodzony i monitorowany teren Campusu obejmuje powierzchnię ponad 10 hektarów. W chwili obecnej zakończyliśmy I etap inwestycji, na którą składają się między innymi:

  • najładniejszy camping na Dolnym Śląsku – III miejsce w konkursie „Mister Camping „ Polska w 2016 roku,
  • całoroczna baza noclegowa na ponad 100 osób,
  • baza campingowa – kampery – przyczepy campingowe – na kilkaset osób,
  • park linowy,
  • baza sportowa: kompleks oświetlonych boisk sportowych do piłki nożnej (orlik), siatkówki plażowej, koszykówki, kort tenisowy, możliwość korzystania z dwóch pełnowymiarowych płyt z profesjonalną nawierzchnią do piłki nożnej.

Na terenie ośrodka funkcjonuje restauracja z pizzerią Made in Napoli, mogącą pomieścić 150 osób a w przypadku eventów firmowych nawet do kilkuset osób, prowadzona przez Włocha z Neapolu, Pana Francesco Siervo.

Jako właściciel zarządzający unikalnym przedsięwzięciem Campus Domasławice mam przyjemność przedstawić Państwu propozycję biznesową, polegającą na zaangażowaniu kapitału do dalszej rozbudowy ośrodka.

Dla potencjalnego inwestora przewidziany jest teren o powierzchni około 3 hektarów, na polanie – w centrum lasu, z niezależnym dojazdem.

Proponowany projekt obiektu z pokojami gościnnymi, vipowskimi, z basenem i centrum spa, siłownią i profesjonalną odnową biologiczną posiada wydane warunki zabudowy, może podlegać modyfikacji zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Realizacja powyższego kompleksu dopełni istniejącą infrastrukturę i pozwoli na całoroczne funkcjonowanie Campusu dla gości krajowych jak i zagranicznych.

Obecnie przebudowujemy naszą stronę internetową – zapraszam serdecznie do obejrzenia filmiku sprzed 1,5 roku, choć w małym stopniu oddającego klimat i miejsce Campusu:

www.youtube.com/watch?v=2Z8zRgazmV0&t=14s

Wierząc głęboko w dalsze powodzenie inwestycji zapraszam serdecznie do kontaktu!

Pobierz pliki:

 
WSTĘPNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA
JAKO OŚRODEK SPA

 
PROJEKTY
KONCEPCYJNY SPA

 
PROJEKTY
KONCEPCYJNY SPA

 
PROJEKTY
KONCEPCYJNY SPA

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij