triangle Historia

Poznaj nasze dzieje

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O dawnym przeznaczeniu terenu Campusu, który był kiedyś fermą drobiu, świadczą już tylko archiwalne zdjęcia oraz tabliczka adresowa, zachowana i eksponowana na pamiątkę na jednym z budynków. Grunt w Domasławicach, właściciel, Bogusław Żukowski kupił w 2007 roku. – To był teren, na którym była kiedyś ferma drobiu, zarośnięty, zaniedbany – opowiada przedsiębiorca z Wrocławia. – Potraktowałem to wtedy jako formę inwestycji, miejsce wypadowe na grzyby.

Prace remontowe, nasz rozmówca, rozpoczął od poniemieckiego domku w roku 2009. – Miały się zakończyć na remoncie dachu ale kiedy go zdjęliśmy krok po kroku zrobiliśmy całość – śmieje się pan Bogusław. Teraz, obok odnowionego domku, stoi także wyremontowana stodoła, altanka, a kilkadziesiąt metrów dalej piękna bacówka, z miejscem na spotkanie lub imprezę oraz okazała restauracja, która pomieści do 200 osób. Zaraz za nią postawiony został namiot, w którym odbywają się wesela, gdzie po otwarciu jego połów podziwiać możemy las. Ośrodek położony jest na skraju 10 000 ha lasów państwowych, które śmiało można nazwać płucami naszego regionu. Czyste powietrze i kontakt z naturą to jedne z wielu atutów tego miejsca. Propagujemy aktywny wypoczynek w kontakcie z przyrodą

Uroku temu miejscu dodaje niewielki staw, a profesjonalizmu kompleks boisk ze sztuczną nawierzchnią do gry w koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę i tenisa ziemnego, które powstały w 2011 roku. Wydzielony I przygotowany został teren dla 80 camperów oraz pole namiotowe z zapleczem sanitarnym. Campus Domasławice to miejsce, gdzie w szczególny sposób myślimy o dziaciach. To z myślą o nich wybudowany został profesjonalny park linowy, plac zabaw oraz tor dla quadów. Całość zamyka wydzielony teren z w pełni wyposażonymi domkami holenderskimi, miejsca na ognisko. Na pobliskiej polanie, położonej w zaciszu lasu, wydzielona została strefa ciszy, gdzie w ciepłe dni wiszą hamaki. Posiadamy bazę noclegową na 100 osób w całorocznych komfortowo wypożonych apartamentach Alberto, domkach holenderskich, bliźniakach oraz Apartamentach Familijnych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij