Atrakcje

PARK LINOWY

System przeszkód zawieszony pomiędzy drzewami przeznaczony dla dzieci w wieku 5-13 lat. Składa się z 15 stacji różniących się między sobą stopniem trudności. Każda z baz umożliwia rozwijanie u dziecka umiejętności ruchowe, a także skłania do myślenia taktycznego.

PLAC ZABAW

Ogrodzona strefa zabaw złożona jest z drewnianego kompleksu domków, drabinek oraz mostków. Konstrukcję wzbogacono o zjeżdżalnie, piaskownicę, a także huśtawki. Dodatkową atrakcją jest imponujących rozmiarów wigwam, w którym organizowane są kreatywne warsztaty oraz zajęcia dodatkowe.

ZWIERZYNIEC

W północnej części campusu znajduje się dedykowana zagroda z wybiegiem dla kóz. Aktualnie zamieszkują ją cztery wyjątkowej urody okazy, które każdorazowo stają się największą atrakcją ośrodka. Możliwość obcowania ze zwierzętami stanowi nie lada atrakcję szczególnie dla dzieci.

KOMPLEKS BOISK

Na terenie campusu dostępne są boiska: do gry w koszykówkę, do siatki plażowej, do unihokeja oraz boisko do mini piłki nożnej. Ponadto do dyspozycji naszych gości oddajemy wyposażony kort tenisowy, udostępniając możliwość wynajęcia go na godziny lub rezerwacji zajęć indywidualnych.

SALE KONFERENCYJNE

W skład naszego obiektu wchodzą również dwie sale z zapleczem multimedialnym oraz dostępem do Wi-Fi. Bankietowa wykorzystywana może być jako przestrzeń do organizacji każdego rodzaju imprez okolicznościowych. Kominkowa z kolei perfekcyjnie sprawdzi się pod kątem zjazdów firmowych, wydarzeń towarzyskich oraz konferencji.

STREFA CISZY

Wyjątkowy punkt na mapie campusu. Zlokalizowana tuż przy lesie, gęsto porośnięta roślinnością polana posłużyła nam do stworzenia strefy relaksu. Jeśli tylko pogoda pozwala, pomiędzy drzewami rozwieszamy hamaki, które służą naszym gościom do odpoczynku.

NORDIC WALKING

Usytuowanie naszego campusu sprzyja wszystkim wielbicielom marszu w towarzystwie kijków. W okolicy znajduje się kilka tras pieszych. Wśród nich m.in.: Szlak niebieski (Grabowno Wielkie Dworzec PKP – Grabowno Małe – Leśne Domy – Twardogóra – Wesółka – Goszcz – Domasławice – Poręby – Możdżanów – Milicz.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Na terenie naszego campusu istnieje możliwość korzystania z bogatego zaplecza sportowego obiektu. Odpłatnie wypożyczamy m.in. piłki, rakiety tenisowe, paletki do tenisa stołowego, kijki nordic walking, a także rowery.

MINI QUADY

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy prawdziwą motoryzacyjną gratkę – możliwość przejażdżki quadem w wersji mini. Wyznaczona do tego celu trasa obfituje w mnóstwo atrakcji, a ponadto dostarcza sporą dawkę adrenaliny. Zapraszamy wszystkie maluchy!

STAW REKREACYJNY

Pomiędzy Recepcją a Restauracją Camperia znajduje się niewielki staw z mini plażą – miejsce, którego potencjał ujawnia się szczególnie w miesiącach letnich. Z powodzeniem można tu schłodzić w upalny dzień stopy, poopalać się na piasku, a także popływać na wypożyczonej łódce.