triangle Oferta warsztatów na rok 2020/2021

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów na rok 2020/2021.

1. Warsztaty savoir-vivre – wspólne tworzenie kodeksu dobrych manier. Odgrywanie scenek teatralnych, praca w grupach. Zajęcia mają na celu uświadomienie Dzieciom i Młodzieży jak ważna i wartościowa jest znajomość podstaw savoir – vivre. Cena 32 zł/osoba.
2. Team Building dla Dzieci oraz Młodzieży. Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Podczas tych warsztatów idealnie wyłoni nam się np. lider klasowy. Cena 32 zł /osoba.
3.Warsztaty Zero Waste – podczas zajęć Dzieci dowiedzą się co oznacza ten zwrot i w jaki
sposób wprowadzić go w życie. Pokażemy proste sposoby na wykonanie mydełka, zapachu
do pomieszczenia czy płynu do płukania naszego prania. Dzieci zabierają swoje produkty do
domu. Prosimy o przywiezienie ze sobą 2 słoiczków max. 250 ml. Cena 32zł/osoba
4. Warsztaty przyrodnicze Glass forest – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Podczas zajęć uczestnicy zdobywają informacje o uroczej Dolinie Baryczy, rozmawiamy o sekretnym życiu roślin. Kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego wycinka lasu, który będzie ozdobą własnego pokoju lub pięknym prezentem dla najbliższych. Cena 32 zł /osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
5. Warsztaty survival – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, pracują z mapą oraz kompasem. Dzieci wykonują zadania o tematyce survivalowej. Przygotujemy również pyszne danie na ogniu z naszych lokalnych produktów z Doliny Baryczy. Cena 32 zł /osoba
6. Warsztaty Leśne Skarby. Podczas zajęć Dzieci wykonają przedmioty dekoracyjne lub przedmioty użytkowe z różnych drewnianych kształtów, skarbów lasu. Będziemy kleić i malować. Tutaj wyobraźnia nie ma granic. Cena 32 zł/ osoba
7. Śniadanie- Petarda – podczas warsztatów przygotujemy ciepłe śniadanie, przekąski, opowiemy dlaczego warto jeść śniadanie. Powiemy jak czytać etykiety produktów, w jaki sposób wybierać zdrową żywność. Podczas zajęć korzystamy z produktów z Doliny Baryczy. Cena: 35zł/osoba.
8. Warsztaty „Słodycze inaczej” – wspólnie przygotujemy słodkości, desery, które wykonuje się w prosty oraz szybki sposób. Podczas lub warsztatów korzystamy z naszych lokalnych produktów z Doliny Baryczy. Rozszyfrujemy etykiety ulubionych przysmaków Dzieci. Rozmawiamy o tym i uświadamiamy Dzieciom co znajduje się w tych produktach. Zachęcamy do samodzielnego przygotowywania słodyczy w domu z wykorzystaniem interesujących produktów. Podczas warsztatów zajadamy się przygotowanymi smakołykami. Cena 35 zł/osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
9. String Art I – przygoda z gwoździem i z młotkiem- Ryba z Doliny Baryczy. Oryginalny obraz jest pamiątką pobytu u nas. Cena 32 zł/ osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
10. String Art II – przygoda z gwoździem i z młotkiem- wykonanie w tej technice dowolnego obrazka, który ustalamy przy wyborze tej oferty. Cena 32 zł/ osoba.
11. Wełniano-szklane świeczniki – oryginalne ozdoby wykonane według własnego pomysłu. Każda z nich będzie pięknym prezentem lub oryginalną dekoracją w domu. Cena 32 zł/ osoba.
12. Drewniana rybka- podczas zajęć Dzieci dowiadują ciekawych informacji o Dolinie
Baryczy, a to wszystko dzieje się podczas gry terenowej. Druga część warsztatów to dekoracja własnej drewnianej ryby z Doliny Baryczy. Cena 32 zł/ osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
13. Eko- karmniki – warsztaty podzielone są na dwie części. Pierwsza- podczas spaceru do naszego lasu Uczestnicy dowiedzą się jakie ptaki zamieszkują naszą okolicę. Druga część – stworzenie eko- karmnika, które Dzieci zabiorą do domu. Cena 32 zł/ osoba.
Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
14. Domki dla owadów – warsztaty podzielone są na dwie części. Pierwsza- podczas spaceru do naszego lasu Uczestnicy dowiedzą się jakie owady zamieszkują naszą okolicę. Druga część – stworzenie domków dla owadów, które Dzieci zabiorą do domu. Cena 32 zł/ osoba.
Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
15. Warsztaty pełna destrukcja 🙂 -podczas zajęć Dzieci zaglądają różnym urządzeniom do ich wnętrza. Wspólnie rozkręcamy komputery, pralki i inne sprzęty. Każdy tworzy swoją pracę z elementów pozyskanych z rozkręconych urządzeń. Podczas zajęć Dzieci dowiadują się o alternatywnym wykorzystaniu elektrośmieci. Wymagana wcześniejsza rezerwacja – min. 3 tygodnie. Cena 32 zł/osoba. Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
16. Warsztaty zagadkowo – doświadczalne. Kolorowe eksperymenty to zajęcia, podczas których wykorzystujemy zjawiska chemiczne oraz fizyczne. Jest kolorowo i wybuchowo. Kolorowe eksperymenty to warsztaty, podczas których Dzieci samodzielnie wykonują doświadczenia, opisują je, wyciągają wnioski. Jest kolorowo i wybuchowo 🙂 Na koniec zajęć robimy slime’a, którego każdy bierze do domu. W trakcie warsztatów, Dzieci dowiedzą się jak funkcjonuje pompa ciepła, jak działają elektrownie wiatrowe. Wszystko przekazane jest Uczniom w bardzo przystępny sposób. Cena 32 zł/osoba.
Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
17. Warsztaty Minecraft – ciesząca się popularnością gra komputerowa tym razem przeniesiona zostaje do Campusu działamy w oparciu o grę Minecraft- zabawa w terenie z wykorzystaniem mapy + budowa postaci ze świata Minecraft. Cena 32 zł/osoba.
18. Eko-zabawki – warsztaty, podczas których Dzieci tworzą zabawki z materiałów wtórnych. Podczas zajęć rozmawiamy o ekologii, przyrodzie i o tym jak dbać o naszą planetę. Wszystkie zabawki Dzieci zabierają ze sobą do domu. Działanie przed zajęciami: Dzieci przywożą ze sobą pustą butelkę plastikową- 1,5l oraz 4 tutki po papierze toaletowym lub 2 po ręczniku kuchennym. Cena 32 zł/osoba
Możliwość skorzystania z grantów przyznawanych przez www.edukacja.barycz.pl
19. Gra terenowa podchody – pełna zagadek i niespodzianek wyprawa po naszej okolicy. Dobra zabawa gwarantowana. Cena 32 zł/osoba.
20. Wycieczka rowerowa do gospodarstwa rolnego Pani Marii, w którym poznajemy zwierzęta zamieszkujące podwórko. Doimy krowy i smakujemy dary natury. Na trasie przystanek w sklepie spożywczym, spacer po ścieżce edukacyjnej w Cieszynie. Trasa około 14 km w dwie strony, czas trwania wycieczki około 5 godzin. W cenie wypożyczenie rowerów, kasków oraz kamizelek odblaskowych. Cena 40zł /osoba.

Warsztaty sezonowe:
21. Wykopki! Święto ziemniaka I (wrzesień i październik) – Dzieci wykopują warzywa z campusowego pola. W dalszej części wspólne pieczenie ziemniaków w ognisku oraz wesołe zabawy ziemniaczane, warsztaty plastyczno-techniczne z ziemniakiem w roli głównej.
Cena 32 zł/osoba.
22. Mikołajki – warsztaty tworzenia stroików, oryginalnych ozdób do wyboru. Dla grup młodszych -zakończone spotkaniem z prawdziwym Mikołajem, jego Elfami oraz rozdaniem prezentów, karmieniem kozo-reniferów. Dla starszych Uczestników w drugiej części zajęć prowadzimy warsztaty integrujące zespół klasowy. Cena 32 zł/osoba.
23. Warsztaty wielkanocne – przypomnienie oraz omówienie podstawowych obrzędów wielkanocnych. Nauka dekoracji stołu. Wykonanie stroika wielkanocnego.
Cena 32 zł/ osoba.
24. Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadziusia– warsztaty, podczas których wykonamy piękne prezenty dla najbliższych. Techniki oraz warsztaty do wyboru: String Art., Glass garden, kamienny obraz, wełniane świeczniki. Każdy z Uczestników wykona również kartkę okolicznościową. Cena 32 zł/ osoba.

*Przy grupie powyżej 40 osób: warsztaty 28zł/osoba; atrakcje Campusu 10zł/osoba/1,5 godziny (m.in.park linowy).
Warsztaty „Słodycze inaczej” oraz „Śniadanie-Petarda” – cena za osobę nie ulega zmianie przy grupie powyżej 40 osób.
Czas trwania warsztatów około 2 godziny.

**Po warsztatach proponujemy Dzieciom korzystanie ze wszystkich atrakcji Campusu (park linowy, trampoliny, boiska, kort do tenisa, mini zoo, quady –dodatkowo płatne, plac zabaw) (cena 20zł/osoba/cały dzień). Można zorganizować ognisko – 150zł / grupa + własny prowiant.
Na terenie Campusu znajduje się sklepik z pamiątkami oraz produktami wyłącznie z Doliny Baryczy- soki, woda, przetwory, kiszonki, oleje, maskotki, magnesy…

Kontakt: Aleksandra Majewska: 784 810 499

Zapraszamy do nas na dłuższy pobyt… zielone szkoły, wycieczki dwudniowe, wycieczki integracyjne…
Gwarantujemy pobyt w pięknym ośrodku rekreacyjno – sportowym, noclegi w komfortowych domkach lub dla bardziej odważnych – w namiotach.

Na miejscu znajdują się 2 restauracje, które zapewniają całodzienne posiłki.
Cała infrastruktura ośrodka jest bardzo atrakcyjna dla Dzieci- park linowy, drewniany tor przeszkód, boiska, tor do jazdy quadami, zagroda z kozami, ścieżki edukacyjne w pobliskim lesie…
Dodatkowo, na Państwa życzenie organizujemy wycieczki krajoznawcze po obszarze Doliny Baryczy. Współpracujemy z ośrodkami oraz osobami, które w ciekawy sposób przekazują wiedzę o naszym pięknym obszarze.

Organizujemy między innymi:
– wycieczka krajoznawcza nad stawami połączona z obserwacją ptaków, przejazd dorożką konną + przewodnik
– spływ kajakowy rzeką Barycz
– wycieczka rowerowa do gospodarstwa Pani Marii, kosztowanie przysmaków takich jak mleko od krowy, ser biały. Możliwość dojenia krowy.
– wycieczka rowerowa po okolicy, zwiedzanie kompleksu pałacowego w Goszczu
– wycieczka rowerowa z ornitologiem
– zajęcia w lesie z leśniczym
– wycieczka do Krośnic, park wodny, warsztaty tworzenia bombek szklanych
– organizujemy także transport do okolicznych atrakcji.

Zapraszamy
Aleksandra Majewska
607864272
www.warsztatowniakus.pl
www.domaslawice.pl

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 

Wstecz

 

 

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij